Akcija „Knygų Kalėdos“ tęsiasi!

Akcija „Knygų Kalėdos“ tęsiasi! Šią savaitę gimnazijos bibliotekai knygas dovanojo 2a, 3a, 4c, 6c, 7a, 7c, 7d, 7e, IIIa gimn., IIIc gimn., IVa gimn., IVc gimn. klasių mokiniai, lietuvių kalbos, dailės ir technologijų, socialinių, gamtos mokslų, muzikos mokytojai, taip pat direktorės pavaduotojos S. Ambrulienė, V. Belevičiūtė, J. Burneikienė. Jau padovanotos 68 knygos, kurių vertė yra apie 500 eurų.

Nepamirškite, kad akcija baigsis sausio 15 dieną. Dėkojame dalyvavusiems ir raginame prisijungti dar neapsisprendusius.

Bibliotekos vedėja O. Kazakevičienė

Akcija "Knygų Kalėdos 2015", 2