Saugesnio interneto savaitė gimnazijoje

2016 m. vasario 9 d. Lietuvoje jau tryliktą kartą bus minima Saugesnio interneto diena - SID 2016. Šių metų tarptautinės Saugesnio interneto dienos tema ir šūkis „Aš už geresnį internetą“ kviečia interneto naudotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. (Visą informaciją ir renginius rasite www.draugiskasinternetas.lt).

Vasario 8–12 d. gimnazijoje vyksta Saugesnio interneto savaitės renginiai, skirti tarptautinei Saugesnio interneto dienai SID 2016.

Saugios e.erdvės ženklas
Gimnazija prisijungė prie „Saugios e. erdvės ženklo“ bendruomenės Europos mokyklų tinkle "European Schoolnet". Europos mokyklų tinklo akreditavimo sistemoje buvo įvertinta gimnazijos infrastruktūra, taisyklės, patirtis siekiant užtikrinti saugumą e.erdvėje ir suteiktas gimnazijai pritaikytas "Saugios e.erdvės ženklas" [2016-02-04].

3-4 klasių mokiniams
Integruotos IT ir pradinio ugdymo pamokos "Būk saugus internete" (210 kab., veda IT mokytoja ekspertė J.Leonavičienė)

5-8 klasių ir I-IV gimn. klasių mokiniams
Informacinių technologijų pamokos "Aš už geresnį internetą" (pagal tvarkaraštį, atsakingos IT mokytojos).

Informacinis centras
4-8 klasių mokiniai kviečiami stebėti projekto "Kam to reikia?" e.pamoką (atsakingos O.Kazakevičienė, A.Jokubauskienė, N.A.Adomaitytė)

Tėvams ir mokytojams
Kviečiame dalyvauti paskaitoje tėvams ir mokytojams, kuri bus transliuojama tiesiogiai vasario 9 d. (11:25-12:00 val.) LITNET kanale  www.litnet.lt/SIDtevams