Teisinio švietimo pamoka gimnazistams

2016 m. vasario 12 d. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje lankėsi advokatas Vytautas Sirvydis. Jis moksleiviams papasakojo apie advokato profesijos ypatumus, apie teismų sistemą Lietuvos Respublikoje. Nors per pilietiškumo pamokas mokomasi apie teisminę valdžią, tačiau gimnazistams buvo įdomu išgirsti teisininko įžvalgas apie žmogaus teisių gynybą demokratinėje valstybėje. Advokatas Vytautas Sirvydis gimnazijos moksleiviams padovanojo vertingą knygą „Pirmasis Lietuvos Statutas“ ir kompaktinį diską apie Lietuvos advokatūrą nuo LDK laikų iki mūsų dienų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė

Teisinio švietimo pamoka