LAMA BPO paskaita - konsultacija

Vasario 10 dieną III – IV klasių gimnazistai ir jų auklėtojai turėjo unikalią galimybę dalyvauti LAMA BPO paskaitoje-konsultacijoje. Jos metu Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti konsultantė pristatė 2016 ir 2017 metų bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas tvarką, bendrojo priėmimo prašymo pildymo tvarką sistemoje LAMA BPO.

Paskaitos pabaigoje lektorė ne tik atsakė į gausius gimnazistų klausimus, bet ir pakvietė jiems rūpimais klausimais konsultuotis LAMA BPO centrinėje būstinėje, kuri įsikūrusi Kaune, Studentų g. 63A, ieškoti informacijos internete adresu http://www.lamabpo.lt/

Ugdymo karjerai koordinatorė O. Kazakevičienė

LAMA BPO 2016