Konkurso "Olympis" pasiekimai

Pasibaigė edukacinis konkursas "Olympis 2015 - Rudens sesija". Rudens sesijoje dalyvavo daugiau kaip 32 tūkstančiai mokinių iš 934 Lietuvos mokymo įstaigų.

Mūsų gimnazijos mokiniai gavo 13 medalių, 89 diplomus ir 40 padėkų. Darius Čipkus (4 klasė) pelnė 3 medalius, Juna Lipenko (8c klasė) apdovanota taip pat 3 medaliais, Simas Kurtinaitis (8c klasė) - apdovanotas 2 medaliais, Agnė Rinkevičiūtė (8c klasė) apdovanota medaliu už puikias istorijos žinias. Labiausiai pasisekė Matui Stravinskui - jis pelnė net keturis medalius.

Sveikiname nugalėtojus. Džiaugiamės konkurso rezultatais ir linkime gimnazistams sėkmės kituose konkursuose.

Konkurso organizatorių vardu
Regina Rupkutė, fizikos mokytoja