Vertybinio ugdymo projektas „Mūsų klasės vertybės“

„Tikrosios vertybės nekinta. Kas sykį jau buvo tiesa, tas liks tiesa per amžius...“
Kurtas Vonegutas

Vertybinio ugdymo projekte „Mūsų klasės vertybės“ dalyvavo 5-8 ir I-III gimn. klasių mokiniai.

Išryškinant gimnazijos savitumą bei mokantis gyventi salezietišku dvasingumu, visoje gimnazijos bendruomenėje skatinama ieškoti, pažinti ir ugdytis krikščioniškąsias vertybes bei jomis dalintis vienas su kitu. Kiekviena klasė pasirinkto metodo pagalba analizavo savo klasės vertybes, kurias kūrybiškai pateikė šio projekto metu. Plakatai "Mūsų klasės vertybės" eksponuojami pirmajame aukšte.

„Maži dalykai yra išties maži.
Tačiau būti ištikimam mažuose dalykuose yra didelis daiktas.“
Motina Teresė

Tikybos mokytoja Virginija Petrulienė,