Kviečiame dalyvauti Nacionaliniame diktante

Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai vėl kviečia visus lietuvių kalbos mylėtojus pasitikrinti kalbos žinias ir raštingumą. VšĮ Pilietinės minties instituto organizuojamas Nacionalinis diktantas vyks vasario 27 dieną 11 val. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Rašyti Nacionalinį diktantą Kaune galima ne tik miesto savivaldybėje, bet ir trijose mokyklose - Kauno „Vyturio” gimnazijoje (Taikos pr. 51), Kauno „Aušros” gimnazijoje (Laisvės al. 95), Kauno Tado Ivanausko progimnazijoje (Vėtrungės g. 1). Išankstinė registracija nereikalinga. Registracija vyks tą pačią dieną nuo 10 val. toje vietoje, kur pasirinksite rašyti diktantą.

Mūsų gimnazijos mokytojai vasario 27 dieną laukia kauniečių, norinčių pasivaržyti dėl raštingiausiojo vardo. Renkamės 10.45 val., diktanto pradžia - 11 val.

Daugiau skaitykite interneto svetainėje www.kaunas.lt:

dailirastis