Technologijų olimpiados „Ką sudėčiau kraičio skrynion...“ pasiekimai

Sveikiname Lietuvos mokinių 2015–2016 m. m. technologijų olimpiados „Ką sudėčiau kraičio skrynion...“ antrojo etapo 11-12 kl. Taikomojo meno, amatų ir dizaino dalyvių grupės nugalėtoją Vilių Vaurą, IVa klasės gimnazistą, laimėjusį pirmą vietą. Vilius dalyvaus trečiame - respublikiniame etape. Gimnazisto mokytojas Rimvydas Ambrulis.

Džiaugiamės ir 8e klasės mokinės Gretos Bujanauskaitės (mokytoja Rita Pocienė), 8-10 kl., Tekstilės grupėje dalyvės, užėmusios ketvirtąją vietą, pasiekimais. Moksleivė apdovanota už namų darbą - už tradicinių medžiagų derinį ir kompoziciją.

Menų-technologijų metodinės grupės pirmininkė Jurgita Stravinskienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)