Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Bėgimo "Palestra" varžybos

Informacija

Kovo 10 dieną Kauno Centro sporto mokykloje vyko „Palestra“ bėgimo varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į varžybas susirinko 14 Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių komandų. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda: Ieva Pankratovaitė, Laurita Vaidelytė, Dovydas Grigaliūnas, Aurimas Dapkus. Varžybose puikiai pasirodė mūsų gimnazijos 6c klasės mokinė Ieva Pankratovaitė, kuri iškovojo III-iąją vietą. Ji buvo apdovanota diplomu ir bronzos medaliu. Džiaugiamės Ievos pasiekimu ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė

Palestros bėgimas, 2016

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.