Bėgimo "Palestra" varžybos

Kovo 10 dieną Kauno Centro sporto mokykloje vyko „Palestra“ bėgimo varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į varžybas susirinko 14 Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių komandų. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda: Ieva Pankratovaitė, Laurita Vaidelytė, Dovydas Grigaliūnas, Aurimas Dapkus. Varžybose puikiai pasirodė mūsų gimnazijos 6c klasės mokinė Ieva Pankratovaitė, kuri iškovojo III-iąją vietą. Ji buvo apdovanota diplomu ir bronzos medaliu. Džiaugiamės Ievos pasiekimu ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė

Palestros bėgimas, 2016