Stendinių modelių konkurso rezultatai

Kauno moksleivių techninės kūrybos centre 2016 m. vasario 22 d. – kovo 10 d. organizuotoje respublikinėje mokinių stendinių modelių konkurse-parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Pijaus Marazo, 8d klasės mokinio, modelis plastikinių aviamodelių kategorijoje įvertintas antrąja vieta. Vakario Jono Paulavičiaus, 8d klasės mokinio, modelis plastikinių karinės technikos modelių kategorijoje įvertintas trečiąja vieta. Mokinius paruošė mokytojas metodininkas Rimvydas Ambrulis.

Technologijų mokytojas Rimvydas Ambrulis

stendiniai2016