Muzikinė popietė lopšelyje – darželyje "Malūnėlis"

Gegužės 4 d. "Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus mokiniai svečiavosi vaikų lopšelyje – darželyje "Malūnėlis". Mokytojai "Muzikinėje popietėje vaikams“ mažuosius žiūrovus supažindino su instrumentais, jų skambėjimo galimybėmis ir paruošė keletą klausimų, į kuriuos mažieji klausytojai labai noriai atsakinėjo. Fortepijonu skambino Vesta Rybakovaitė, I kl., Kamilė Vonžodaitė, III kl., Agnė Keturakytė, VI kl. (mokytoja A.Banaitienė). Smuiku griežė Kotryna Prasauskaitė, II kl. ir Emilija Keturakytė, IX kl. (mokytojos J.Pienauskienė, D.Sūnelaitienė). Koncertą užbaigė nuotaikingas birbynininkų ansamblis: Richardas Marcinkus, II kl., Benas Kukenys, IV kl., Dovydas Šutas, IV kl.,  Audrius Mikutavičius, mokytojas A.Makštutis, koncertmeisterė L.Karvelienė. Susidomėję vaikučiai savo džiaugsmą išreiškė šypsenomis ir gausiais plojimais. Susitikimo akimirkas ir gražią draugystę įamžinome bendroje nuotraukoje.

Fortepijono mokytoja Aušra Banaitienė

malunelio koncertas 2016

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)