Kauno miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos bėgimo varžybos

2016 05 05 vyko Kauno miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos rungčių varžybos. Varžybose dalyvavo gimnazijos mergaičių komanda: E. Stundžytė ir E. Sapežinskaitė, 8c kl., M. Visockytė, 7e kl., L. Minevičiūtė, 7c kl., L. Vaidelytė, 6c kl., ir III gimn. kl. mokinė R. Stabingytė. Kiekviena dalyvė bėgto savo pasirinktoje rungtyje.
Noriu labai pagirti visą mergaičių komandą, kuri užėmė III vietą tarp dalyvavusių Kauno miesto mokyklų. Dalyvės varžybose atidavė visas jėgas, kai kurios bėgo po nesenai patirtų traumų. Ypatingai gerai pasisekė E. Stundžytei, kuri užėmė II vietą 1000 m bėgime, ir R. Stabingytei, užėmusiai I vietą 400 m bėgime. Šios mergaitės jau ne pirmą kartą atstovauja mokyklai ir parodo gerus rezultatus. Mokinės taip pat pasižymi ne tik sportiniu charakteriu, bet ir kitomis savybėmis - geranoriškumu, pagalba draugams, mokytojui.

Labai didžiuojuosi dalyvėmis. Jos visos šaunuolės! Iš visos širdies tariu joms ačiū.

Kūno kultūros mokytoja Skaidrė Daukšienė

begimas2016