Teisės olimpiados I etapo rezultatai

Šiais metais pirmą kartą Mykolo Romerio universitetas ir partneriai Lietuvos mokyklų mokiniams organizavo Teisės olimpiadą. I etapas vyko 2016 m. balandžio 22 d. Jo metu moksleiviai iš 80 mokyklų laikė teisinių žinių testus savo mokyklose. Į Teisės olimpiados II etapą pateko mokiniai, kurie savo mokyklose surinko 21 ir daugiau taškų (iš 30 galimų).
Kauno „Vyturio“ gimnazijos I-II klasių mokiniai taip pat dalyvavo Teisės olimpiados I etape. Savo teisines žinias tikrinosi net 84 mūsų gimnazistai. Net 28 mokiniai surinko 21 ir daugiau taškų ir pateko į Teisės olimpiados II etapą, kuris vyks 2016 m. gegužės 13 d. Mykolo Romerio universitete, Vilniuje (pridedame I etapo nugalėtojų sąrašą).

Linkime mūsų gimnazistams kuo didžiausios sėkmės Teisės olimpiados II etape Vilniuje:

teise2016

Istorijos vyr. mokytojas L. Bartninkas