Orientavimosi varžybos

Gegužės 10 d. Ąžuolyno parke vyko Kauno m. mokinių orientavimosi vietovėje varžybos. Jose jaunučių amžiaus grupėje III vietą iškovojo mūsų gimnazijos 5d klasės mokiniai Rimvydas Ragažinskas ir Donatas Vaškys. Džiaugiamės mokinių pasiekimu ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Gegužės 11 d. Rotušės aikštėje vyko pasaulinė orientavimosi sporto diena, kurios vienas iš uždavinių buvo pasiekti pasaulio Gineso rekordą - didžiausio vaikų skaičiaus vienu metu įveikiančių orientavimosi trasą.  Trasa, kurios ilgis buvo 2,3 km, driekėsi vaizdingomis senamiesčio gatvelėmis, santakos slėniu.  Šiose varžybose dalyvavo nemažas būrys mūsų gimnazistų iš 5a, 8e, IIc ir IVc gimn. klasių. Šiose varžybose ne rezultatas buvo  svarbiausia. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo ženkleliais, padėkomis, vaišinami gaiviaisiais gėrimais. Po varžybų visi grįžome  geros nuotaikos, pasisėmę gerų  įspūdžių, emocijų, patirties.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė

orient 1

orient 2

ES paramos projektas