Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Baigiamasis projekto "Laisvės kaina 2016" renginys

Informacija

Kauno pedagogų kvalifikacijos centre gegužės 13 dienos popietę susirinko Lietuvos ir pasaulio lietuvių iniciatyvos "Laisvės kaina 2016" dalyviai. Renginyje dalyvavo ir susirinkusius mokinius ir mokytojus pasveikino garbingi svečiai - Kauno vicemeras Vasilijus Popovas, Seimo narė Orinta Leiputė, vaizdo konferencijos būdu savo mintis išsakė krepšininkas Mantas Kalnietis. Kalbėję mokiniai ir mokytojai pabrėžė, kad dalyvavimas šioje iniciatyvoje ne tik pagilino žinias apie lietuvių pasipriešinimo kovas, bet ir leido patirti nepamirštamas emocijas. Visų projekto dalyvių surinkta medžiaga patalpinta elektroninėje knygoje "Laisvės kaina - 2016".

Mūsų gimnazijai atstovavo ir reportažus parengė dvi komandos - tai Ib gimn. klasės mokiniai (vadovės mokytoja N.A. Adomaitytė ir bibliotekininkė A. Jokubauskienė) ir 5a klasės mokiniai (vadovės mokytoja J. Leonavičienė ir bibliotekos vedėja O.Kazakevičienė).

Dėkojame organizatoriams už puikią pilietinę iniciatyvą, kuri įtraukė ir mokinius, ir mokytojus į aktyvią veiklą. Šis projektas leido jaunimui patirti, kad kalbėti apie kovas už Lietuvos laisvę galima įdomiai, patraukliomis formomis. 

5a klasės vadovė J. Leonavičienė

laisves 2016

laisves padeka2016

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.