Informacija dėl priėmimo į gimnaziją

Prašymai mokytis I-oje (9 kl.) ir III-oje (11 kl.) gimnazijos klasėse ir dokumentai priimami iki birželio 14 d. 17 val. raštinėje (Taikos pr. 51, Kaunas).

Priėmimo į gimnaziją komisijos posėdžiai vyks:

• į 1 klasę  birželio 2 d. 9.00 val., priimtų mokinių sąrašai bus skelbiami birželio 3 d.
  • į 5 klasę ‒ birželio 3 d. 9.00 val., priimtų mokinių sąrašai bus skelbiami birželio 6 d.
  • į I (9) kl. ir III (11) gimn. klases  birželio 16 d. 9.00 val., priimtų mokinių sąrašai bus skelbiami birželio 17 d.

Priimtų mokytis Kauno „Vyturio“ gimnazijoje sąrašus skelbsime gimnazijos internetiniame puslapyje.

Informaciniai susirinkimai priimtų į gimnaziją mokinių tėvams vyks gimnazijos aktų salėje:

• 2016 m. birželio 6 d. 18 val. – 1 klasių mokinių ir priešmokyklinių grupių mokinių tėvams.
  • 2016 m. birželio 7 d. 18 val. – 5 klasių mokinių tėvams.

Būsimiems pirmokams birželio 7-8 dienomis nuo 9 iki 11 val. organizuosime pažintines dienas su gimnazija ir mokytojomis.

Informaciją dėl priėmimo teikia:

• į 1 klasę - direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Petkevičienė, tel. 331887
  • į 5 klasę - direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Burneikienė, tel. 332772
  • į I (9) kl. ir III (11) gimn. klases - direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Ambrulienė, tel. 332772

Gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė