Muzikuojame šeimoje 2016

Kiekvienais metais gegužės viduryje į Kauną renkasi muzikuojančios šeimos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių. Šeimyninio muzikavimo festivalis "Muzikuojame šeimoje 2016" vyko Kauno Menininkų namų salėje. Šiemetinis festivalis rengiamas bendradarbiaujant Šv. Kazimiero ordinu. Festivalio idėja yra stiprinti šeimos narių ryšius, visiems susitikti ir šiltai pabendrauti.

Jaukiame šeimų festivalyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos muzikuojančios šeimos. Šauniai pasirodė sesė su broliu Beatričė ir Dovydas Šutai (mokytojai R. Šeštakauskienė ir A. Makštutis) bei broliai Paulius ir Povilas Garšanovai su mama Sigute Garšanove, kuri juos ir paruošė šiam festivaliui. Laureatais tapo pusseserė su pusbroliu Vėjūnė Raulinaitytė ir Benas Kukenys (mokytojai S. Maldonienė, A. Makštutis), sesės Agnė ir Emilija Keturakytės (mokytojos D. Sūnelaitienė, A. Banaitienė).

Fortepijono mokytoja A.Banaitienė

seimu 2016

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)