Lietuvos moksleivių dainų šventė

dainu2016

Vilniuje liepos 6-9 dienomis Lietuvos moksleivių dainų šventėje "Tu mums viena" Kauno "Vyturio" gimnazijai atstovavo net keturi meniniai kolektyvai - trys gimnazijos chorai ir folkloro ansamblis:

• mišrus choras "Vyturys" (vadovė Rinalda Burinskienė, koncertmeisterė Aida Kugevičienė),
  • jaunių choras (vadovas Stasys Selemenavičius, koncertmeisterė Aida Kugevičienė),
  • jaunučių choras (vadovė Violeta Belevičiūtė, koncertmeisterė Aida Kugevičienė),
  • folklorinis ansamblis "Lygutė" (vadovai Rūta Fluturienė, Algirdas Kasperavičius).

Dėkojame kolektyvų vadovams, tėveliams ir jauniesiems atlikėjams!

Administracija

Keletas neužmirštamų šventės akimirkų (spauskite nuotrauką)

dainusventeje2016