Tėvelių dėmesiui

Uniformų mugė

Rugpjūčio 25 d. (ketvirtadienį) nuo 12 val. iki 18 val. 235 kab. vyks DĖVĖTŲ UNIFORMŲ MUGĖ. Lauksime norinčių parduoti ir įsigyti.

Rugpjūčio 29 d. (pirmadienį) nuo 17 val. iki 19 val. 138 kabinete Jūsų lauks  įmonės "Garlita" vadybininkė:

• kviečiame atsiimti jau pagamintus birželio mėnesį užsakytus megztinius;
  • kviečiame pageidaujančius užsisakyti naujus - išmatuos Jūsų vaiką ir priims užsakymą.

Susipažinkite su gimnazijos mokinių uniformos aprašu.

Primename, kad visi mokiniai iki rugsėjo 15 d. turi pasitikrinti sveikatą ir medicininę pažymą atnešti klasės vadovui.

Administracija