Simonos sėkmės istorija

Atsiliepdama į profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ dalyvės O. Kazakevičienės buvusiems mokiniams skirtą kvietimą grįžti į mokyklą ir pasidalinti mintimis apie savo karjeros kelią, rugsėjo 15 dieną mokykloje viešėjo buvusi gimnazijos mokinė Simona Šimulytė.

Šiuo metu Simona yra Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto direktorė, mokymų ekspertė, verslo konsultantė. Pasak draugų, švelniai vadinančių ją „Simute“, ji yra tarsi nuolat „užvestas variklis“ idėjų generavimo procese, sugebanti burti komandas bendram tikslui, motyvuoti, visada trykštanti begaline energija, spinduliuojanti pozityvumu, geranoriškumu ir nuoširdumu.

Gausiai į susitikimą susirinkusiems gimnazistams Simona papasakojo savo sėkmės istoriją. Anksti pradėjusi darbinę veiklą, jai atiduodavo labai daug savo jėgų, nuolat prisigalvodavo naujų iššūkių, esant sudėtingiems atvejams, prisiimdavo atsakomybę, nesvarbu, kas benutiktų pačiai. Sulaukusi 22-ų jau turėjo įspūdingą 10 metų patirtį pardavimų srityje. Staiga suvokusi, kad gali generuoti ilgalaikes didelių centrų, įmonių marketingo strategijas, nusprendė steigti savo įmonę ir pardavinėti marketingo idėjas.

Simona atskleidė, kad šią vasarą Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas organizavo atsakingų ateities lyderių stovyklą. Jos metu, mokant jaunimą organizuoti socialiai atsakingus renginius, skirtus visuomenei, o ne orientuotus į komerciją, kilo idėja prikelti pianinus antram gyvenimui. Taip gimė „Akcija „Išgelbėk pianiną“. Simona pastebėjo, kad itin svarbu rodyti, jog vartoti reikia atsakingai: „Gyvendami daug laiko praleidžiame tarnaudami daiktams: dirbame, kad nusipirktume daiktą, bet ar visų daiktų mums iš tikrųjų reikia? Kaip ir su senu pianinu – jį restauravus ir suderinus – vėl galima naudoti, kam pirkti naują?“

Dėkodami už susitikimą gimnazistai įteikė rudeninių žiedų puokštę. Pasibaigus susitikimui Simona, lydima bibliotekos vedėjos O. Kazakevičienės, dar ilgai vaikščiojo gimnazijos koridoriais, nedrąsiai pravėrė kelių kabinetų, kuriuose mokėsi, duris, prisimindama čia praleistus mokyklinius metus.

Bibliotekos vedėja O. Kazakevičienė

Atgal į mokyklą, 2016