Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Simonos sėkmės istorija

Informacija

Atsiliepdama į profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“ dalyvės O. Kazakevičienės buvusiems mokiniams skirtą kvietimą grįžti į mokyklą ir pasidalinti mintimis apie savo karjeros kelią, rugsėjo 15 dieną mokykloje viešėjo buvusi gimnazijos mokinė Simona Šimulytė.

Šiuo metu Simona yra Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto direktorė, mokymų ekspertė, verslo konsultantė. Pasak draugų, švelniai vadinančių ją „Simute“, ji yra tarsi nuolat „užvestas variklis“ idėjų generavimo procese, sugebanti burti komandas bendram tikslui, motyvuoti, visada trykštanti begaline energija, spinduliuojanti pozityvumu, geranoriškumu ir nuoširdumu.

Gausiai į susitikimą susirinkusiems gimnazistams Simona papasakojo savo sėkmės istoriją. Anksti pradėjusi darbinę veiklą, jai atiduodavo labai daug savo jėgų, nuolat prisigalvodavo naujų iššūkių, esant sudėtingiems atvejams, prisiimdavo atsakomybę, nesvarbu, kas benutiktų pačiai. Sulaukusi 22-ų jau turėjo įspūdingą 10 metų patirtį pardavimų srityje. Staiga suvokusi, kad gali generuoti ilgalaikes didelių centrų, įmonių marketingo strategijas, nusprendė steigti savo įmonę ir pardavinėti marketingo idėjas.

Simona atskleidė, kad šią vasarą Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas organizavo atsakingų ateities lyderių stovyklą. Jos metu, mokant jaunimą organizuoti socialiai atsakingus renginius, skirtus visuomenei, o ne orientuotus į komerciją, kilo idėja prikelti pianinus antram gyvenimui. Taip gimė „Akcija „Išgelbėk pianiną“. Simona pastebėjo, kad itin svarbu rodyti, jog vartoti reikia atsakingai: „Gyvendami daug laiko praleidžiame tarnaudami daiktams: dirbame, kad nusipirktume daiktą, bet ar visų daiktų mums iš tikrųjų reikia? Kaip ir su senu pianinu – jį restauravus ir suderinus – vėl galima naudoti, kam pirkti naują?“

Dėkodami už susitikimą gimnazistai įteikė rudeninių žiedų puokštę. Pasibaigus susitikimui Simona, lydima bibliotekos vedėjos O. Kazakevičienės, dar ilgai vaikščiojo gimnazijos koridoriais, nedrąsiai pravėrė kelių kabinetų, kuriuose mokėsi, duris, prisimindama čia praleistus mokyklinius metus.

Bibliotekos vedėja O. Kazakevičienė

Atgal į mokyklą, 2016

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.