Konkursas "Noriu būti vertėju"

Rugsėjo 26–tąją, kai Europos valstybėse švenčiama Europos kalbų diena, Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko tradicinis tarpmokyklinis vertimo iš anglų kalbos konkursas „Noriu būti vertėju”. Kaip ir kasmet išbandyti savo gebėjimus vertime susirinko gausus būrys Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4-tų, 8-tų, 10-tų (II gimnazijos) ir 12-tų (IV gimnazijos) klasių mokinių. Kiekvienos amžiaus grupės dalyviai vertė jiems parengtus „Vyturio“ gimnazijos mokytojų tekstus. Po savaitės skelbsime konkurso nugalėtojus, kurie bus apdovanoti Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo diplomais, rėmėjų dovanomis, o mokinius rengusieji mokytojai – pažymomis mokyklos atestacijos komisijoms.

Direktoriaus pavaduotoja Ina Petkevičienė

Vertimo konkursas 2016