Dalyvaukite Kings olimpiadose

kings

Kviečiame į tarptautinę matematikos ir anglų kalbos olimpiadą Kings – edukacinius konkursus.
Matematikos olimpiada skirta 2-12 klasių mokiniams. Pirmasis turas – spalio 16 dieną. Anglų kalbos olimpiadoje gali dalyvauti 2-12 klasių mokiniai. Pirmasis turas – spalio 30 dieną.

Registracija puslapyje www.kings.lt į matematikos olimpiadą vyks iki spalio 15 dienos, į anglų kalbos olimpiadą iki spalio 29 dienos. Registracija ir dalyvavimas kvalifikaciniame ture yra nemokamas.

Daugiau informacijos skaitykite priede PDF>>