Prasidėjo "Inovatyviausio mokytojo 2016" rinkimai

logo inovatyvus mokyt

Portalas bernardinai.lt pranešė, kad asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ kartu su partneriais UAB „Šviesa“ organizuoja „Inovatyviausių mokytojų apdovanojimus 2016“, kurių tikslas prisidėti prie pedagogo profesijos prestižo gerinimo. Šiemet bus apdovanoti 6 inovatyviausi mokytojai, remiantis pedagoginio profesionalumo, pedagoginės lyderystės, nuolatinio mokymosi ir technologijų naudojimo ugdymo procese kriterijais. Taip pat, šiais metais bus teikiamos ir 4 papildomos nominacijos, skirtos tarptautiškiausiai mokyklai, metų mokyklos vadovui, neformaliam STEAM teikėjui bei publikos išrinktam mokytojui.

Mes žinome, kad mūsų gimnazijoje dirba daug kompetentingų mokytojų, vertų šio prestižinio apdovanojimo.

Kviečiame iki lapkričio 13 d. pildyti anketą ir siūlyti mūsų gimnazijos kandidatus apdovanojimams ČIA.

Daugiau informacijos galite rasti iniciatyvos internetinėje svetainėje www.mokytojuapdovanojimai.lt.

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)