MMB verslo idėjų konkursas

Spalio 12 d. Kauno "Saulės" gimnazijoje vykusiame integruotame ekonomikos ir verslo metodiniame renginyje "Verslo idėjų generavimas", laimėtos dvi nominacijas. Kauno "Vyturio" gimnazijai atstovavo dvi mokinių mokomosios bendrovės (MMB) komandos. Komandoms pasiruošti padėjo ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė. MMB "Spoon Tea" narės Rimantė Gvergždytė, Karolina Siaurusaitytė, Agnė Kazakevičiūtė ir Liepa Grybaitė pristatė išmanų arbatos šaukštelį, kuris matuoja karštį ir įspėja geriantįjį, kad laikas gerti arbatą. Lietuvos inovacijų centras šią idėją nominavo kaip inovatyvią. Kitos MMB "FLAFIS" komandos narės Eglė Jakušovaitė, Brigita Karaliūtė, Gustė Lazaravičiūtė ir Meda Spudvilaitė pristatė žaismingus, vaikiškus, įvairaus dizaino miegmaišius. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai šią idėją nominavo kaip perspektyviausią idėją.

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

Verslo idėja, 2016