Mokytojų kvalifikacijos kėlimo programa Graikijoje

Lapkričio 6-12 dienomis mūsų gimnazijos mokytojų komanda dalyvaus mobilumo mokymosi tikslais programoje Graikijoje, Pirėjaus IDEC mokymo centre. Į programos "Erasmus+" KA1 finansuojamus kursus „Inovatyvūs mokymo metodai“ vyksta anglų kalbos mokytojos D.Visockienė ir V.Paulauskienė bei istorijos mokytojas L.Bartninkas. Stažuotės metu mokytojai, bendradarbiaudami su Europos šalių kolegomis, gilinsis į inovatyvių metodų pritaikymą pamokose, dalinsis gerąja patirtimi, tobulins užsienio kalbos įgūdžius.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja D.Visockienė