Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“

bebras-lt-logo Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ I etapas vyks 2016 m. lapkričio 7-11 d. 8:00-19:00 val.

Registracija vyksta ir uždaviniai sprendžiami varžybų lauke lt.bebras.lt

SVARBU! Mokinys gali spręsti uždavinius, kai jo dalyvavimą varžybose patvirtina mokytoja! Norintieji dalyvauti konkurse iš anksto informuokite savo mokytoją.

Konkurse gali dalyvauti visų bendrojo lavinimo ar bendrąjį lavinimą teikiančių mokyklų moksleiviai, suskirstyti į amžiaus grupes (3-4, 5-6, 7-8, 9-10 ir 11-12 klasės), besidomintys informacinėmis technologijomis ir jų taikymu.

Uždavinius galima spręsti nuo 8:00 iki 19:00 val. (tuo metu bus aktyvios konkurso uždavinių nuorodos, o po 19:00 val. pažymėti atsakymai nebus įskaitomi). Varžyboms bus skirta 40 minučių. Kiekviena amžiaus grupė (išskyrus Mažylius) spręs po 18 įdomių uždavinių. Mažyliai spręs 15 uždavinių. Laikas (40 minučių) pradedamas skaičiuoti, kai mokinys varžybų lauke spragteli myguką „Pradėti“.

Rekomenduojame:
1. Pasitikrinti savo prisijungimo duomenis ir naudotojo informaciją varžybų lauke.
2. Prašome mokinių prisijungti prie varžybų lauko dar iki varžybų ir įsiminti prisijungimo duomenis ar net juos užsirašyti popieriaus lapelyje, pasitikrinti asmeninę informaciją. (Pastaba. Prisijungimo vardas yra el. pašto adresas, kuriuo naudotojas užsiregistravo, todėl nebūtina įsidėmėti skaičių, kuriuos rodo sistema).

IT mokytoja J. Leonavičienė