Informacija 16-mečiams

Migracijos skyrius primena, kad Lietuvos Respublikos Administracinių teisės pažeidimų kodekso 200 straipsnyje yra numatyta administracinė atsakomybė už gyvenimą be asmens tapatybės kortelės arba paso.

Lietuvos Respublikoje gyvenantys piliečiai nuo 16 metų privalo turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, jeigu neturi galiojančios asmens tapatybės kortelės ar galiojančio paso. Lietuvos Respublikoje gyvenantys piliečiai, kuriems sukako 16 metų, dokumentus dėl asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo turi pateikti teritorinei policijos įstaigai nustatyta tvarka ne vėliau kaip per vieną mėnesį po to, kai sukako 16 metų.

Daugiau skaitykite dokumente.

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)