Sveikiname merginas!

Pasibaigė Kauno m. mokyklų sporto žaidynių merginų salės futbolo (5 prieš 5) varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų merginos. Jos grupės varžybose 4:0 nugalėjo A. Stulginskio mokyklą, 3:2 B. Brazdžionio mokyklą, 7:0 Jono Žemaičio - Vytauto mokyklą, pusfinalyje 5:0 Šančių mokyklą, finale 3:2 KTU inžinerijos licėjų ir iškovojo 1-ąją vietą. Merginos buvo apdovanotos taure, medaliais ir padėkos raštais. Taip pat jos iškovojo teisę atstovauti Kauno miestui Lietuvos sporto žaidynėse. Komandai atstovavo: K. Areškevičiūtė (8a), E. Jakaitė (8a), J. Vrubliauskaitė (8e), M. Visockytė (8e), I. Pankratovaitė (7c), U. Jankauskaitė (7c), L. Vaidelytė (7c), D. Reinikovaitė(7d), R. Drulytė (6c), I. Žulytė (6c).

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Jakas

2016 futbolo