„Erasmus+“ KA2 projekto tarptautinis partnerių susitikimas Kauno „Vyturio“ gimnazijoje

logo erasmus

2016 m. lapkričio 22-25 dienomis vyks mokyklų strateginių partnerysčių projekto „Inclusion on the way to Europe“ koordinatorių susitikimas. Mūsų gimnazijoje lankysis mokytojai iš Švedijos, Turkijos ir Rumunijos. Vizito tema „Mokymasis bendradarbiaujant“. Jo metu kolegos iš Europos stebės pamokas, dalyvaus edukacinėje programoje Trakuose, pristatys savo mokyklas gimnazijos bendruomenei ir aptars tolimesnę šio projekto eigą.

Dalyvaujančios šalys ir organizacijos:
1. Kauno „Vyturio“ gimnazija, Lithuania.
2. Stålforsskola Sf 2, Eskilstuna, Sweden.
3. Colegiul Tehnic "Petru Poni" Roman, Romania.
4. Ibrahim Tanriverdi Sosyal Bilimler Lisesi, Samsun, Turkey.

Susipažinkite su detalia susitikimo programa (PDF)

inclusion logo844x768