Laimėjimai konkurse „Sukurkime kiškį!“

Lapkričio mėnesį Vaikų literatūros muziejaus organizuotame konkurse „Sukurkime kiškį!“ dalyvavo nemažas būrys mūsų gimnazijos mokinių. Džiaugiamės, kad jų darbus konkurso komisija puikiai įvertino.

6a klasės mokinys Domantas Šiaudvytis buvo apdovanotas nugalėtojo diplomu už medinį „Kiškelį“ (technologijų mokytoja R. Pocienė), o specialiu diplomu paskatintos 8a klasės mokinės Milda Pociūtė (už tekstilinį „Zuikį Puikį“) ir Viltė Rėzaitė.

Tarp konkurso laureatų yra ir pradinukai Jokūbas Grinius, 1a klasė, Karolis Vaitkevičius, 2a klasė, Beata Vasiliauskaitė, 4a klasė. Specialius diplomus gavo Eva Tenzegolskytė, 4a klasė, ir Ermindas Siautilas, 2a klasė.

Kviečiame apžiūrėti mokinių darbus parodoje Vaikų literatūros muziejuje (K. Donelaičio g. 13), kuri vyks iki šių metų pabaigos.

Technologijų mokytoja Rita Pocienė

zuikiai2016

zuikis

zuikis1