Kauno „Vyturio“ gimnazijos vakarinio fasado dekoravimo eskizas

Viena sena ir lopiniuota gimnazijos pastato siena pasipuošė pastoliais ir prie jos kasdien triūsia darbininkai. Už pastolių pradėjo ryškėti piešinio kontūrai - vienas į kitą žvelgiančių dviejų žmonių profiliai, kuriuos menininkai nuspalvins įvairiomis ryškiomis spalvomis. Pasak idėjos autorių, šiuo projektu bus skatinama tolerancija tarp moksleivių, tarp gimnazijos bendruomenės ir visų žmonių.

Sienos eskizą "LABAS" ant gimnazijos fasado atlieka VšĮ "Kūrybos centras". Tai yra Kauno miesto gatvės meno festivalio  "NYKOKA" edukacinė dalis.

vyturio fasadas