Kuriame mokyklą be patyčių

Lapkričio 24 d. A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje vyko konkursas ,,Kuriame mokyklą be patyčių“. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių nepakantumą patyčioms, ugdant mokinių atsakomybės sampratą ir bendravimo, bendradarbiavimo kultūrą, pilietiškumą, kūrybinius gebėjimus. Konkursą organizavo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ir Kauno miesto Švietimo skyrius, Kauno A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla ir Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyrius. Komandos konkursui pristatė pačių sukurtus vaizdo filmus patyčių prevencijos tematika (iki 5 min. trukmės), bei dalyvavo žaidime "Protų mūšis".

Konkurse dalyvavo 17 komandų iš įvairių Kauno mokyklų. Tarp jų ir mūsų „Vyturio“ gimnazijos 8e kl. merginų komanda: Živilė Budėnaitė, Ugnė Petrauskaitė, Gintautė Liubšytė ir Kotryna Šimkūnaitė. Merginos labai atsakingai ruošėsi kurdamos filmuką ir skaitydamos literatūrą. Nors prizinės vietos nepavyko laimėti, bet komanda pasirodė tikrai šauniai. Merginos nenusiminė, nes nauja patirtis skaitant, kuriant filmuką, dirbant komandoje, dalyvaujant konkurse buvo tik paskata dar labiau domėtis ir savo jėgas išbandyti ateinančiais metais.

Labai dėkojame IIIC kl. mokiniui Ainiui Petkevičiui, kuris talkino montuojant filmuką.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė