Bibliotekininkų ir mokytojų respublikinė konferencija „Biblioteka: laikmečio aktualijos, patirtys, perspektyvos“

Kauno "Vyturio" gimnazijoje 2016 m. gruodžio 8 d. 13 val. vyks bibliotekininkų ir mokytojų respublikinė konferencija „Biblioteka: laikmečio aktualijos, patirtys, perspektyvos“, skirta 2016-iesiems Bibliotekų metams. Kviečiame susipažinti su konferencijos nuostatais, registruotis ir dalyvauti mokyklų bibliotekų darbuotojus ir mokytojus.

Konferencijos nuostatai >>

konferencija plakatas2016