Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Protų mūšyje "Ką tau reiškia žmogaus teisės?" - 3 vieta

Informacija

Sveikiname Kauno „Vyturio“ gimnazijos III (11) gimn. klasių mokinių komandą „Vyturys“ protų mūšio konkurse „Ką tau reiškia žmogaus teisės?“ užėmusią prizinę III vietą.
Protų mūšio konkursas „Ką tau reiškia žmogaus teisės?“ vyko 2016-12-08 Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultete. Konkursas skirtas paminėti Jungtinių Tautų Organizacijos paskelbtą pasaulinę Žmogaus teisių dieną. Protmūšį organizavo Kauno miesto savivaldybė, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultetas ir Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba. Konkurse dalyvavo 13 komandų iš Kauno miesto gimnazijų. Komandas sudarė 5 mokiniai ir 1 mokytojas. Mūsų komandą sudarė šie III gimn. klasių mokiniai: Meda Gudeliūnaitė, Rugilė Kasimovaitė, Samanta Kvajauskaitė, Agnė Vinickaitė ir Arūnas Zamalis. Mokinius ruošė ir konkurse su jais dalyvavo istorijos ir teisės pagrindų mokytojas Lauras Bartninkas. Mūsų komandai už prizinę III vietą atiteko diplomas, 50 eurų vertės dovanų čekis ir kelionė į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, Lietuvos Respublikos Seimą bei Nacionalinę teismų administraciją Vilniuje.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas

 

Žmogaus teisės, 2016

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.