Protų mūšyje "Ką tau reiškia žmogaus teisės?" - 3 vieta

Sveikiname Kauno „Vyturio“ gimnazijos III (11) gimn. klasių mokinių komandą „Vyturys“ protų mūšio konkurse „Ką tau reiškia žmogaus teisės?“ užėmusią prizinę III vietą.
Protų mūšio konkursas „Ką tau reiškia žmogaus teisės?“ vyko 2016-12-08 Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultete. Konkursas skirtas paminėti Jungtinių Tautų Organizacijos paskelbtą pasaulinę Žmogaus teisių dieną. Protmūšį organizavo Kauno miesto savivaldybė, Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakultetas ir Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba. Konkurse dalyvavo 13 komandų iš Kauno miesto gimnazijų. Komandas sudarė 5 mokiniai ir 1 mokytojas. Mūsų komandą sudarė šie III gimn. klasių mokiniai: Meda Gudeliūnaitė, Rugilė Kasimovaitė, Samanta Kvajauskaitė, Agnė Vinickaitė ir Arūnas Zamalis. Mokinius ruošė ir konkurse su jais dalyvavo istorijos ir teisės pagrindų mokytojas Lauras Bartninkas. Mūsų komandai už prizinę III vietą atiteko diplomas, 50 eurų vertės dovanų čekis ir kelionė į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą, Lietuvos Respublikos Seimą bei Nacionalinę teismų administraciją Vilniuje.

Istorijos mokytojas Lauras Bartninkas

Žmogaus teisės, 2016

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)