Jaunosios futbolininkės pateko į Lietuvos mokyklų finalinį ketvertuką!

Gimnazijos merginų futbolo komandai (8 klasių ir jaunesnės) stebuklų metas, atrodo, dar nesibaigia. Jos lapkričio mėnesį laimėjo pirmą vietą miesto varžybose ir iškovojo teisę atstovauti Kaunui Lietuvos mokyklų žaidynėse, kuriose dalyvauja tik miestų ir rajonų čempionės.

Mūsų merginos pirmame etape 2:0 nugalėjo Raseinių "Rasos" progimnaziją, 5:0 Jurbarko raj. Klausučių pagr. mokyklą ir 4:2 Vilkaviškio raj. Kybartų "Saulės" progimnaziją ir pateko į antrą etapą. Sausio 13 d. mūsų mokykloje vykusiame antrame etape merginos 2:0 nugalėjo Alytaus "Dzūkijos" pagr. mokyklą, 5:1 Vilkijos gimnaziją ir pateko į stipriausių Lietuvos mokyklų finalinio ketvertuko varžybas, kurios vyks vasario 3 - 4 d. Druskininkuose.
Sveikiname K. Areškevičiūtę (8a), E. Jakaitę (8a), I. Pankratovaitę (7c), U. Jankauskaitę (7c), L. Vaidelytę (7c), D. Reinikovaitę (7d), K. Bikulčytę (6a), I. Žulytę (6c), R. Drulytę (6c), I. Kožiamekinaitę (6d) ir linkime sėkmės finalinėse varžybose.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Jakas

merginu futbolas2016