Interjero puošimo paroda-konkursas "Sveika gyva, Kalėdų viešnia!"

Sausio 11 d. 14 val. Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje vyko kalėdinių kompozicijų ir mokyklų interjerų puošimo parodos-konkurso "Sveika gyva, Kalėdų viešnia!" baigiamasis renginys. Renginį papuošė mūsų gimnazijos instrumentinio skyriaus mokinių atliekami muzikos kūriniai. Šio renginio metu buvo aptarti rezultatai, apdovanoti originaliausių puokščių - kompozicijų autoriai ir kalėdinių mokyklų interjerų kūrėjai.

Džiaugiamės puikiu mūsų gimnazijos interjero įvertinimu – laureato diplomu. Dėkojame gimnazijos bendruomenei – mokiniams, klasių auklėtojams, ūkio dalies darbuotojams – aktyviai dalyvavusiems gimnazijos kalėdinės nuotaikos kūrime. Sveikiname 8d klasės mokines, kurios sukūrė kalėdinę kompoziciją „Balta knyga“ ir tapo šio konkurso laureatėmis (mokytojos A. Petronytė, J. Stravinskienė).

Dailės – technologijų mokytojai

Kalėdinė puošyba 2016