Tobuliname anglų kalbos įgūdžius

Tarptautinio Erasmus + partnerysčių projekto naujienos

Pagal Erasmus+ daugiašalį mokyklų partnerysčių projektą "Inclusion on the way to Europe" 2017 m. vasario 12-18 dienomis organizuojamas grupės mokinių ir mokytojų vizitas į Švediją, Eskilstuna miestą, aplankant partnerinę Stålforsskola vidurinę mokyklą. Šis mokymosi vizitas yra 2- tasis projekto veiklos etapas, kurio tema "Mokomės iš bendraamžių". Projekto mainų programoje dalyvaujantys mokiniai atrenkami atsižvelgiant į mokymosi rezultatus, anglų kalbos žinias, asmeninį indėlį bei dalyvavimą projekto veiklose.

Anglų kalbos olimpiados pasiekimai

Džiaugiamės ne tik sėkmingai besitęsiančiu tarptautiniu bendradarbiavimu, bet ir Kauno miesto III gimnazinių klasių anglų kalbos olimpiados rezultatais. Gimnazijai atstovavusi III a klasės mokinė Guostė Kukcinavičiūtė (anglų k. mokytoja V. Paulauskienė) surinko 26 balus iš 30-ies ir pateko į geriausiųjų penketuką Kauno mieste.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė Daiva Visockienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)