Informacija gimnazijos bibliotekos skaitytojams

Gimnazijos svetainėje veikia bibliotekos informacinės sistemos MOBIS knygų katalogo nuoroda:

mobis

Tai suteikia galimybę, neužėjus į biblioteką, sužinoti, ar pageidaujama knyga yra gimnazijos bibliotekoje.

Norėdami rezervuoti surastą knygą,  suveskite  skaitytojo bilieto numerį ir slaptažodį.  Šiuos duomenis  sužinosite  gimnazijos bibliotekoje arba parašę užklausą el. paštu   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gimnazija sudarė sutartį  su virtualia biblioteka-skaityka "VYTURYS". Registruoti skaitytojai gali spausti nuorodą ir skaityti:

bibl vyturys logo

Kaip pradėti naudotis „Vyturio“ biblioteka?
Ateikite į gimnazijos biblioteką ir darbuotojos jums suteiks išsamią informaciją.

Ką rasiu „Vyturio“ bibliotekoje?
„Vyturyje“ rasite beveik 400 literatūros kūrinių. Tai privalomi, konteksto ir laisvalaikio skaitiniai mokiniams nuo 1 iki 12 klasės. Juos rasite čia: www.vyturys.lt/knygu-sarasas

Ar prie kūrinių pateikiama pagalbinė medžiaga?
Prie dalies kūrinių pateikiamos ir užduotys. Tokie kūriniai sąraše bus pažymėti išnašos ženklu*. Svarbiausios užduotys pateikiamos prieš kūrinį. Kitos užduotys, paaiškinimai ir komentarai matomi spustelėjus ant išnašos ženklelio.

Bibliotekos vedėja Onutė Kazakevičienė