Jaunųjų pianistų pasiekimai

Š.m. gegužės 5 dieną Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos organizuotame I tarptautiniame Algirdo Ločerio akordeonininkų konkurse, ansamblių F kategorijoje dalyvavusi Miglė Teresaitė (mokyt.S.Garšanovė, fortepijonas), laimėjo II laipsnio laureato diplomą. Sveikiname.

pianistai5

Balandžio 27-28 dienomis vykusiame V-jame respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse "Musica amabile", Vilniaus B.Dvariono dešimtmetėje mokykloje,  mūsų gimnazijai atstovavo Ugnė Lukaševičiūtė (mokyt.Sigutė Garšanovė, fortepijonas), kuri tapo diplomante.

pianistai4

Dėkojame mūsų gimnazijai gražiai atstovavusioms Ievai Olencevičiūtei (mokyt.D.Skudžinskaitė) ir Ugnei Lukaševičiūtei (mokyt.S.Garšanovė) XVII respublikiniame fortepijono muzikos festivalyje "XX amžiaus muzika" Trakuose š.m. balandžio 26 d.

pianistai3

Sveikiname muzikos skyriaus mokines, š.m. kovo 31 - balandžio 01 d. dalyvavusias XI-ąjame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurse-festivalyje "Giovani virtuosi" Alytuje ir savo amžiaus kategorijose konkursinėje programoje laimėjusias:
Ugnę Lukaševičiūtę ( IV kl.) - Diplomantė
Miglę Teresaitę (VIII kl.) - Laureto diplomas
Jas paruošė mokytoja S.Garšanovė

pianistai1

pianistai2

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)