Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Jaunųjų pianistų pasiekimai

Informacija

Š.m. gegužės 5 dieną Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos organizuotame I tarptautiniame Algirdo Ločerio akordeonininkų konkurse, ansamblių F kategorijoje dalyvavusi Miglė Teresaitė (mokyt.S.Garšanovė, fortepijonas), laimėjo II laipsnio laureato diplomą. Sveikiname.

pianistai5 

Balandžio 27-28 dienomis vykusiame V-jame respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse "Musica amabile", Vilniaus B.Dvariono dešimtmetėje mokykloje,  mūsų gimnazijai atstovavo Ugnė Lukaševičiūtė (mokyt.Sigutė Garšanovė, fortepijonas), kuri tapo diplomante.

pianistai4 

Dėkojame mūsų gimnazijai gražiai atstovavusioms Ievai Olencevičiūtei (mokyt.D.Skudžinskaitė) ir Ugnei Lukaševičiūtei (mokyt.S.Garšanovė) XVII respublikiniame fortepijono muzikos festivalyje "XX amžiaus muzika" Trakuose š.m. balandžio 26 d.

pianistai3 

Sveikiname muzikos skyriaus mokines, š.m. kovo 31 - balandžio 01 d. dalyvavusias XI-ąjame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurse-festivalyje "Giovani virtuosi" Alytuje ir savo amžiaus kategorijose konkursinėje programoje laimėjusias:
Ugnę Lukaševičiūtę ( IV kl.) - Diplomantė
Miglę Teresaitę (VIII kl.) - Laureto diplomas
Jas paruošė mokytoja S.Garšanovė

pianistai1 

pianistai2

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.