Sveikiname laureatus

SVEIKINAME PUIKIAI PASIRODŽIUSIUS MUZIKOS SKYRIAUS MOKINIUS:

V-ajame tarptautiniame Vlado Jokubėno jaunųjų pianistų konkurse

Meda Motiejūnaitė III kl. - laureatė, kvietimas koncertuoti Vilniuje M.K.Čiurlionio namuose. Mokytoja A.Didžiulytė.
Agnė Keturakytė VI kl. ir Austėja Vaitkevičiūtė V kl. – laureatės ir spec. prizas už V.Jakubėno kūrinį, kvietimas koncertuoti Vilniuje M.K.Čiurlionio namuose. Mokytojos A.Didžiulytė, A.Banaitienė.
Laura Opanaitė VII kl. – laureatė, spec. pizas už V.Jakubėno kūrinį, prizas už geriausią lietuviškos pjesės atlikimą ir pagrindinis prizas. Mokytoja A.Banaitienė.
Ugnė Lukaševičiūtė III kl. - diplomantė, kvietimas koncertuoti Vilniuje M.K.Čiurlionio namuose. Mokytoja S.Garšanovė.

Tarptautiniame festivalyje "Muzikuojame šeimoje – 2016"

Vėjūnė Raulinaitytė II kl. ir Benas Kukenys IV kl. – laureatai. Mokytojai S.Maldonienė, A.Makštutis
Agnė Keturakytė VI kl. ir Emilija Keturakytė IX kl.– laureatės. Mokytojos D.Sūnelaitienė, A.Banaitienė

Prancūzų muzikos konkurse Paryžiuje