Koncertas "Siurprizas"

2015 m. pavasaris mokyklos aktų salėje sukvietė nemažą būrį Muzikos skyriaus I-III klasių mokinius ir jų mokytojus į koncertą „Siurprizą“. Džiugu, kad šis koncertas tęsiasi jau 18 metus. Daug muzikantų pasipuošę mokėsi lipti į sceną, nusilenkti, atsisėsti prie instrumento ir viso to, kas vadinasi scenos kultūra. Dėmesio sukaupimas ir kūrinio atlikimas reikalauja daug pastangų, repeticijų. O nulipus nuo scenos vaikų laukė naujas „siurprizas“, kurį kas metai sugalvoja šio koncerto iniciatorė smuiko mokytoja Jolanta Pienauskienė.
Kartu su tėveliais ir svečiais džiaugėmės jaunaisiais muzikantais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Zemlevičienė