Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Akordeonistų sėkmė tarptautiniuose konkursuose

Informacija

Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos akordeonistams balandžio mėnesis buvo labai sėkmingas. Šį mėnesį muzikos skyriaus akordeonistas Dainius Rutkauskas (mokyt.-metodininkė Reda Labanauskienė) dalyvavo XI tarptautiniame jaunųjų akordeonistų konkurse „Ascoltate 2015“ Kaune, o Paulius Garšanovas (vyr. mokyt. Irina Judickienė) sėkmingai pasirodė ne tik šitame konkurse, bet ir X tarptautiniame konkurse „Musica insieme“ Italijoje.

Tarptautinis akordeonistų konkursas „Ascoltate“ išsiskiria aukštu meniniu lygiu ir dideliu dalyvių skaičiumi. Klasikos kategorijoje Paulius varžėsi tarp 19 atlikėjų iš Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos. Vertinimo komisija jam skyrė III vietą. Dainius Rutkauskas dalyvavo pramoginės muzikos kategorijoje ir laimėjo I vietą. Sceninė patirtis, asmeninės savybės padėjo atlikti konkursinę programą laisvai, profesionaliai ir pasiekti aukščiausią įvertinimą.

Italijos asociacija "Musica Viva" ir muzikos mokykla "C. Monteverdi " bendradarbiaudama su Musile di Piave (Venecijos regijonas) savivaldybės administracija organizavo jau X tarptautinį konkursą „Musica insieme“. Konkurse varžėsi fortepijono, gitaros, arfos, akordeono, styginių, pučiamųjų instrumentų solistai ir kamerinės muzikos ansambliai. Konkurse dalyvavo 170 solistų, 15 kamerinių ansamblių, 11 fortepijoninių ansamblių iš Kroatijos, Slovėnijos, Lenkijos, Rusijos, Lietuvos, Austrijos, Ukrainos, Jungtinės Karalystės ,Vokietijos, Vengrijos, Šveicarijos. Jų meistriškumą vertino tarptautinė komisija. Tarp komisijos narių buvo ir Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos akordeono mokytoja –metodininkė Reda Labanauskienė.
Šiame konkurse Lietuvą garsino jaunieji atlikėjai iš Kauno, Ukmergės, Radviliškio, Utenos, Birštono bei Pakruojo. Džiugu, kad mūsų mokyklos muzikos skyriaus akordeono klasės moksleivis Paulius Garšanovas laimėjo 1 vietą ir laureatų pagerbimo šventėje buvo apdovanotas diplomu bei taure. Jį konkursui paruošė vyr. mokytoja Irina Judickienė. Jai talkino fortepijono mokytoja Sigutė Garšanovė. Komisija liko sužavėta jo atliekama klasikine programa ir skyrė 96 balus iš 100 balų vertinimo sistemos.

Tai buvo antroji sėkminga Pauliaus kelionė į tarptautinį konkursą užsienyje, iš kurios grįžo ne tik pasisėmęs koncertinės patirties, bet ir įspūdžių iš Venecijos, Padujos, Veronos, Brno ir Olomouc miestų. Ilgas grojimo valandas padėjo pamiršti diena, praleista pramogų ir atrakcionų parke „Gardalande“.

Muzikos mokytoja Reda Labanauskienė

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.