Konkursas "Linksmieji pirštukai"

Kiekvienais metais fortepijono grupės mokytojos organizuoja II – III klasių mokyklinį etiudų konkursą "Linksmieji pirštukai". Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet šio renginio vedėja mokytoja S. Maldonienė kvietė mažuosius pianistus parodyti savo technines galimybes, pirštų bėglumą bei mokėjimą elgtis scenoje. Vaikų pasirodymą stebėjo ir vertino labai rimta komisija - direktoriaus pavaduotoja J.Zemlevičienė, mokytoja ekspertė A.Didžiulytė, mokytoja metodininkė A.Banaitienė). Kol komisija skaičiavo balus, tėveliai, vaikai ir mokytojai klausėsi fortepijono mokytojos metodininkės S.Garšanovės paskaitos. Visi vaikai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais, diplomais bei atminimo dovanėlėmis.

Komisijos vertinimu I vietą laimėjo ir buvo išrinkta geriausia bei techniškiausia konkurso pianiste Meda Motiejūnaitė, III kl. ( mokytoja A.Didžiulytė). Sėkmingai pasirodė ir dar viena pirmos vietos laimėtoja D.Janulytė, II kl. ( mokytoja A.Didžiulytė) Antrąsias vietas pasidalino E.Vasauskaitė, II kl. ( mokytoja V.Karužaitė), I.Lazaravičius, II kl. ir K.Vonžodaitė, III kl. (mokytoja A.Banaitienė), L.Stasiškytė, III kl. mokytoja O.Baranauskienė), U.Lukaševičiūtė, III kl. mokytoja S.Garšanovė). Trečiosios vietos atiteko mokinėms E.Kimantaitei, III kl. mokytoja L.Aleksandravičienė) ir S.Milčiūtei, III kl. mokytoja A.Banaitienė).

Konkurso tikslas - skatinti vaikų motyvaciją groti etiudus, lavinti judesių laisvumą, pirštų bėglumą. Ruošimasis konkursui įpareigoja vaiką atsakingiau dirbti, patobulinti savo techniką bei siekti geresnio rezultato.
Sveikiname konkurso dalyvius!

Fortepijono mokytoja A. Banaitienė

Linksmieji pirštukai 2015

ES paramos projektas