Muzikos skyriaus koncertas "Artėja Kalėdos"

"Artėja Kalėdos 2015" – taip pavadintas Muzikos skyriaus koncertas antradienį, gruodžio 15 dieną, į aktų salę kvietė "Vyturio" gimnazijos mokinius, jų tėvelius, svečius, mokytojus. Gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė įžiebė žvakes skelbdama šventės pradžią ir sveikino su artėjančiomis šventėmis. Koncerte pasirodė mokiniai nuo mažiausio iki didžiausio. Atvyko mūsų scenos pasiilgę buvę mokiniai, dabar jau J.Gruodžio konservatorijos studentai Julius Šidlauskas (III kursas) ir Gabija Tatlauskaitė (I kursas). Muzikos skyriaus mokiniai atlikėjai solistai Ugnė Frejūtė, Simona Šapolaitė, Lina Sarsadskich, Paulius Garšanovas, Laura Opanaitė, Martas Vobolis, Saulena Kiškionytė, Ginas Baladinskas, Ignas Čereška, Indrė Aruodžiūtė, Dainius Rutkauskas, Emilija Keturakytė, Dominykas Zubrickas džiugino fortepijono, saksofono, lumzdelio, kanklių, akordeono, birbynės ir smuiko garsais. O kur dar ansambliai - kanklių, fortepijono, bandonijos, birbynių, smuikininkų, įvairios sudėties instrumentų. Koncertą vedė mokytoja Kristina Ivanauskienė. Kalėdų laukimo džiaugsmą sustiprino direktorės išdalinti saldainiai vaikams.

Tegul Kalėdų laukimas pripildo visų širdis šiltų jausmų ir malonių staigmenų!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanda Zemlevičienė

Artėja Kalėdos 2015

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)