Koncertas "Siurprizas 2016"

Kovo 17-18 dienomis gimnazijos aktų salėje vyko Muzikos skyriaus 19-asis „Siurprizo“ koncertas. Jis skirtas I-III klasių mokiniams. Visi, kas yra pasiruošę koncertuoti, gali lipti į sceną ir džiuginti savo tėvelius, mokytojus ir svečius. Šiais metais scenoje pasirodė 77 mokiniai, kurie grojo įvairiais instrumentais: smuiku, fortepijonu, akordeonu, armonika, birbyne, kanklėmis, fleita, saksofonu, elektroniniais vargonais, gitara.
Kitais metais laukia jubiliejinis 20-asis koncertas!

Direktoriaus pavaduotoja J. Zemlevičienė

2016 03 17 siurprizas