Dvišalis Comenius mokyklų partnerysčių projektas „Robotenglish“

smpf-logoMokyklos mokytojos Vaida Paulauskienė ir Daiva Visockienė parašė projektą ir laimėjo Švietimo mainų paramos fondo Comenius programos dvišalių mokyklų partnerysčių finansavimo konkursą.  Projekto vykdymas patikėtas mokytojai  Vaidai Paulauskienei.

Dvišalio mokyklų partnerysčių projekto  „Robotenglish“ tikslas - pasitelkiant informacines technologijas bei anglų kalbą, skatinti mokinius domėtis moksliniais išradimais, tobulinti užsienio kalbų, darbo su IT įgūdžius patiems kuriant, programuojant bei sudarant technologinių terminų žodyną.

Projektas orientuotas į motyvuotus 10-12 klasių mokinius gebančius ar norinčius patobulinti anglų kalbos bei tiksliųjų mokslų žinias. Veiklų, kurios numatytos dvejiems metams, metu mokiniai turės puikią galimybę pažinti projektą koordinuojančią šalį, internetinėje erdvėje bei mainų vizitų metu pabendrauti su bendraamžiais, praplėsti savo kultūrinį akiratį, prisidėtiprie projekto internetinės svetainės kūrimo, roboto gamybos.

Projekte „Robotenglish“ dalyvaujančios šalys - projekto koordinatorė Italija, Turino Eduardo Agnelli saliezietiško ugdymo vidurinė mokykla ir partnerė Lietuva, Kauno “Vyturio” katalikiška vidurinė mokykla.

Anglų kalbos mokytoja Vaida Paulauskienė