Daugiašalis Comenius projektas “Dive in the sky” - tarptautinė patirtis kiekvienam

dive“Aš didžiuojuosiu Lietuva, gimtuoju miestu Kaunu ir savo mokykla”- taip Europos mokyklų bendraamžiams bei mokytojams prisitatė 8e ir 8f klasių mokiniai. Visą mėnesį aštuntokai kūrė prisistatymus “Dive in the sky” projekto koordinatorių nurodyta tematika. Aštuntokų darbus vertino ir rekomendacijas teikė ne tik mūsų mokyklos mokytojai, bet ir projekte dalyvaujančių šalių partnerių mokytojai bei bedraamžiai. 8e klasės mokinės Augustės Tarabildaitės darbą Turkijos Eskizehiro miesto pradinės mokyklos mokytojai panaudos supažindindami savo mokinius su Lietuva. Taip pat jos prisistatymas papuoš šios mokyklos Comenius informacinį kampelį.

Aštuntokų rezultatai:
8e klasė:
1 vieta - Povilas Daniulaitis
2 vieta - Dorotėja Sirvidytė
3 vieta - Nedas Butkevičius
8f klasė:
1 vieta - Martynas Bacevičius
2 vieta - Augustė Bielevičiūtė
3 vieta - Lukas Navickas

Antrosios bei trečiosios vietos laimėtojų darbai, kuriuose 8 klasių mokiniai pristato Lietuvą, Kauną, mokyklą, savo pomėgius ir laisvalaikį, bus patalpinti oficialioje projekto internetinėje svetainėje www.diveinthesky.net. Laimėję pirmąsias vietas mokiniai Povilas Daniulaitis ir Martynas Bacevičius vyks į Comenius projekto mainų programą Zalzburge, Austrijoje, kur turės galimybę dalyvauti įvairiose veiklose: lankysis astronomijos muziejuje, observatorijoje, dalyvaus pamokose, dirbs ir bendradarbiaus su bendraamžiais iš Austrijos, Portugalijos, Bulgarijos ir Turkijos.
Tarpvalstybinio mobilumo veikla yra finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė