Comenius projektas „ROBOTENGLISH“: vizitas į Italiją

robot header

Vasario 15-25 dienomis 10-12 klasių mokiniai, mokyklos direktorė Aleksandra Bancevičienė, italų kalbos ir tikybos mokytoja, vienuolė Liucija Aušra Grybaitė, anglų kalbos mokytojos Vaida Paulauskienė ir Vilma Gudelienė išvyksta į Italiją, Turino Eduardo Agnelli salezietiško ugdymo mokyklą. Su šiai mokykla esame partneriai tarptautiniame Comenius dvišaliame mokyklų partnerysčių projekte „Robotenglish” (informacinių technologijų ir anglų kalbos integracija bei praktinis pritaikymas). Projektas finansuojamas iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Mokinių komanda, atstovausianti Lietuvai, mokyklai, buvo kruopščiai renkama pagal projektą koordinuojančių asmenų suderintus kriterijus. Pirmenybę teikėme:
• mokinių iniciatyvumui,
• motyvacijai,
• gebėjimui generuoti idėjas, jas įgyvendinti,
• gebėjimui „įsilieti“ į bendrą mokinių komandą,
• gebėjimą dirbti komandoje,
• siekimą kokybiškai atlikti paskirtas užduotis,
• anglų kalbos komunikacines kompetencijas.

Dalyvauti mainų programoje ir vykti į Italiją pakviesti mokiniai:
Simonas Janulevičius (11 kl.) – projekto internetinės svetainės kūrėjas ir administratorius;
Motiejus Vaura (12 kl.) – projekto internetinės svetainės dizaino kūrėjas;
Vilius  Vaura (10 kl.) – projekto logotipo kūrėjas;
Ugnė Masilionytė (11 kl.) –video medžiagos apie Lietuvą-Kauną-mokyklą rengėja;
Povilas Valaitis (11 kl.) - video medžiagos apie Lietuvą-Kauną-mokyklą rengėjas;
Benas Repečka (11 kl.) - video medžiagos apie Lietuvą-Kauną-mokyklą rengėjas;
EimantėJautakytė (11 kl.) - video medžiagos apie Lietuvą-Kauną-mokyklą rengėja;
Emilija Sirvydytė (11 kl.) - video medžiagos apie Lietuvą-Kauną-mokyklą rengėja;
Ieva Daujotaitė (10 kl.) – lankstinuko anglų kalba apie mokyklą rengėja;
Simas Jūronas (10 kl.) – lankstinuko anglų kalba apie mokyklą rengėjas.

Vizito metu Italijoje, Turino Eduardo Agnelli salezietiško ugdymo mokykloje, mokiniai kaups informaciją apie vykdytas veiklas ir parengs individualias ataskaitas apie projektą, kurias pristatys mokyklos bendruomenei 2014 m. kovo 6 d.

Vykstantiems linkime gero darbo, malonių įspūdžių ir lauksime sugrįžtant!

Projekto koordinatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ina Petkevičienė

Projekto vadovė, anglų kalbos mokytoja Vaida Paulauskienė