Comenius partnerių vizitas

diveinthesky looPirmadienį mokykloje laukiame svečių, kurie mus džiugins visą savaitę: į Lietuvą, į Kauno "Vyturio“ katalikišką vidurinę mokyklą, atvyksta 26 mokiniai ir mokytojai iš Austrijos, Portugalijos, Turkijos ir Bulgarijos. Daugiašalio Comenius projekto “Dive in the Sky” ("Tyrinėkime dangų“) pirmasis susitikimas vyko Austrijoje Zalcburgo mieste gruodžio mėnesį. Antrasis susitikimas startuoja balandžio 28 dieną mūsų mokykloje. Bendrų projekto veiklų, kurias reikia aptarti, yra tikrai daug, taip pat reikia suplanuoti darbus ateinantiems mokslo metams. Viliamės, jog balandžio 29 - gegužės 3 dienomis antrajame  Comenius projekto dalyvių susitikime pavyks įgyvendinti visus iškeltus tikslus ir mus lydės darbinga bei džiugi nuotaika.

2014 m. balandžio 28 d. – gegužės 3 d. susitikime dalyvaujančios šalys ir mokyklos:

LITHUANIA - Kauno “Vyturıo” katalıkıška vıdurınė mokykla;
AUSTRIA - Privatgymasium Liefering;
BULGARIA - Основно Училище  "Васил Априлов";
PORTUGAL - Escola Secundária de Maria Lamas;
TURKEY - Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu.

Anglų kalbos mokytoja L. Dovydienė