Comenius daugiašalis projektas „Dive in the sky“ tęsiasi Portugalijoje

diveinthesky looTarptautinio daugiašalio projekto trečiasis etapas rugsėjo 20 - 28 dienomis vyks Portugalijoje, Torres Novas mieste. Mūsų mokyklos mokinių komanda, kartu su direktorės pavaduotoja ugdymui I. Petkevičiene ir anglų kalbos mokytojomis L. Dovydiene bei D. Visockiene lankysis partnerinėje Maria de Lamas vidurinėje mokykloje, kur dalyvaus projekto veiklose. Mainų vizito tema „ Saulė visiems“.  Lietuvai skirta darbų tematika - saulės laikrodžiai. 9-12 klasių mokinės pristatys savo darbus apie saulės laikrodžius Lietuvoje ir Europoje, dalyvaus mokinių seminare apie teigiamą ir neigiamą saulės poveikį aplinkai bei žmogaus sveikatai.

Į mobilumo programą vyksta 5 mokinės, aktyviai dalyvavusios projekto veikloje bei kūrusios projekto produktus. Dorotėja Sirvydytė (9d) sukūrė projektą pristatantį lankstinuką, skirtą projekto partneriams bei tarptautinės konferencijos dalyviams. Ji kartu su Aiste Šutaite iš 10a klasės parengė darbą apie saulės poveikį. Ugnė Endriulaitytė (12c) ir Milda Uleckaitė (12b) sukūrė ir sumaketavo informacinio DVD viršelį bei Kauno šviesos taršos žemėlapį. Laura Šliaužytė (12b) parengė pristatymą „Saulės laikrodžiai Lietuvoje“. Visos šios mokinės, vykstančios į mainų vizitą Portugalijoje, padėjo organizuoti projekto partnerių susitikimą mūsų mokykloje.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja D.Visockienė