Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Comenius daugiašalis projektas „Dive in the sky“ tęsiasi Portugalijoje

Informacija

diveinthesky looTarptautinio daugiašalio projekto trečiasis etapas rugsėjo 20 - 28 dienomis vyks Portugalijoje, Torres Novas mieste. Mūsų mokyklos mokinių komanda, kartu su direktorės pavaduotoja ugdymui I. Petkevičiene ir anglų kalbos mokytojomis L. Dovydiene bei D. Visockiene lankysis partnerinėje Maria de Lamas vidurinėje mokykloje, kur dalyvaus projekto veiklose. Mainų vizito tema „ Saulė visiems“.  Lietuvai skirta darbų tematika - saulės laikrodžiai. 9-12 klasių mokinės pristatys savo darbus apie saulės laikrodžius Lietuvoje ir Europoje, dalyvaus mokinių seminare apie teigiamą ir neigiamą saulės poveikį aplinkai bei žmogaus sveikatai.

Į mobilumo programą vyksta 5 mokinės, aktyviai dalyvavusios projekto veikloje bei kūrusios projekto produktus. Dorotėja Sirvydytė (9d) sukūrė projektą pristatantį lankstinuką, skirtą projekto partneriams bei tarptautinės konferencijos dalyviams. Ji kartu su Aiste Šutaite iš 10a klasės parengė darbą apie saulės poveikį. Ugnė Endriulaitytė (12c) ir Milda Uleckaitė (12b) sukūrė ir sumaketavo informacinio DVD viršelį bei Kauno šviesos taršos žemėlapį. Laura Šliaužytė (12b) parengė pristatymą „Saulės laikrodžiai Lietuvoje“. Visos šios mokinės, vykstančios į mainų vizitą Portugalijoje, padėjo organizuoti projekto partnerių susitikimą mūsų mokykloje.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja D.Visockienė

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.